Líbí se ti můj blog?                    
ANO               NE

Co NOVÉHO LadyChocolate?

Konec aneb stěhování!!!

12. července 2011 v 22:18 | LadyChocolate
Je to neco neskutecnyho,něco do čeho jsem dala svoje srdce..
Tenhle blog kterýmu jsem se začala věnovat od Nového roku..
Přidávání článků?
Pomalu se stupnovala ke dnu..
Leden- 82
Unor-131
Březen- 9
Duben- 26
Květen- 15
Červen- 0
Červenec- 1 :´((
stěhuji se na tento blog. Tady už nebudu odpovídat ani se tu neobjevím tak affka přidejte si mě prosím pod tamtím názvem blogu ..;) děkuji za všechno za komenty za to že mě navštěvujete .>_<

Prominte

31. května 2011 v 20:11 | Lucjik
Dneska jsem si kupodivu vzpomnela taky na to ze mam blog :(.Vubec neni cas a na tohle jen pomyslet se stane málokdy.Vubec nechci vypustit z pusy že s blogem končím nebo tak něco prostě není čas a bude až tak za měsíc ,abych vás informovala co se zatím dělo a proč sem nechodím moc často vysvětlí právě v tomhle článku:...
Takže jak už jsem psala dřív na dny 23.-25.5. jsem byla pryč v lanovém centru blog byl pozastaven a doufam ze jsem kvuli tomu neztratila zadnou affs.U me nemuzete brat stoprocentne to ,že vás navštívím každý týden ,i když by měl každý mít takovou chvíli já nemám.Je toho prostě moc!Chápete začíná poslední měsíc který si chci užít protože potom začnou prázky a s kamarády se asi těžko uvidíme.Pojedu zase pryč jako obvykle prostě stejná trasa prázdnin.
Dneska jsem byla ven opět s Míšou a Nikčou neznáte je ,ale neva... :D
Jsou to super holky...chci je videt jeste driv nez mi nekam odejdou na prazky pryc,taky jsem ted mela narozky takze jsem fakt byla totálně zaneprázdnena proste myslim ze to chapete rodinný oslavy a tak...Sice je nemam rada protoze tam prijde hodne lidi a vsichni se musi tvarit jak jsou nadseny apd..ale prezit se to da nakonec jsem dostala takový dárek který jsem prostě ani nečekala není to věc(jako např...oblečení..,ale prostě love!!)Jinak jsem byla několikrát v německu a stále tam jezdit budu potom zase na chatě apd...je toho moc kolik bych vám toho chtěla říci,ale není čas na rozdávání.Jdu se dívat na Piráty z |Karibiku na vlnách podivna u nás to je sice v kině ,ale na kinotipe je to s titulkama a zadáčo tak co :D :)* jDU A O víku asi do bazénu :)))..papa:* omlouvám se affkám obíhat nestíhám..paPA!!

jsem zpět

26. května 2011 v 21:20 | Lucjik
Ahojte jsem tu na chvilku uplně jsem ted zapomněla na úkoly,protože jsem teď koukala na fotky s Waldmünchenu! :D jsme zpátky a jsem ráda,že jsem měla tu příležitost a mohla se opět zúčastnit tohodle programu.Byla jsem tam už jednou a bylo to super tentokrát lepší,máme na sebe kontakty a píšeme si na fb.Jediný co nás všechny tak spojuje :D.Fotek mam kolem 200 ,ale to by se tady dávalo půl dne a stejně od nikoho nemam dovolený to zveřejnovat :DD.Dělali jsme různé hry a byli opět v lanovém centrum.Už není moc času tak ja zase jdu pa:*¨
Ten kdo mě má v pratelich na fb se muze podivat...

Nabírám nový affs

8. května 2011 v 16:29 | Lucjik
Ahojj tak jsem tu zpět,affky jsem oběhla snad dostanou můj komentář přímo před oči.
Mám pár affs přidanejch a zjistila jsem ,že si mě smazali tak na ně už kašlu.
No a chtěla bych najít nějaký nový nejlépe o TVD nebo o jiných upírech třeba twilight a podobně jinak beru i nějaký například scifi blogy (harry potter)

Máš zájem?
Napiš přezdívku či jméno,název blogu a o čem je.
Návštěvy za týden? :) mě stačí jednou ani to nemusí být pravidelné pochopím s omluvou.
Stačí když se za čas podíváte co nového je na blogu okomentujete a zase půjdete dál.


uááá je to všechno fofr

8. května 2011 v 15:59 | Lucjik
Hoojte,takže jsem tu naskok víte ,že se tu vždycky stavím v neděli ,tak mě tu máte máte tak půl hodky na nějaký dotazy protože jestli do té doby nic nepřijde tak odpovědi,až zítra.Předevčírem jsem se dala do čtení harryho pottera.A nějak jsem se zabrala a taky jsem si uvědomila ,že v té knížce je toho mnohem více než ve filmu,ve filmu toho dost chybí!!!
Jinak jsem už u šesté kapitoly a myslím ,že to dneska dočtu.Odpoledne jsem se dívala na novej díl TVD a musím říct ,že mi to dalo zabrat někdy jsem nestíhala číst titulky a stopovat jsem si to nechtěla ,ale i přesto vím ,že ty nejdůležitější věci se dají i pochytit očima.Třeba to že zemřela Jena,Damon možná zemře protože je pokousan od Tylera no a že se Matt rozešel s Caroline je tam toho mnohem víc třeba ,že stefan se chtěl obětovat kvůli jeně ,ale nakonec to skončilo jinak.
Proty co ještě nestihli shléhnout tento díl,tak doporučuji možná si u toho trochu zabulíte,ale o tom to je :D..Jdu ještě oběhnout affky a přejdu zase na můj druhej blog : vampirediariescz.blog.cz
musím nabrat nějaký affs jinak návštěvnost bude stát jen na nejnovějších článcích a to by mě nebavilo chci nějaký stálý návštěvníky :).
Tak já jdu obíhat snad sto let jsem s affkama nemluvila tak pa :*
Ten novej díl TVD je i s titulkama na zkouknito.cz pak přidám ještě fotky videa apd..:)**

Chceš psát stories pojď sem..

2. května 2011 v 20:19 | Lucjik
Ahojky,koukala jsem a zatím se ozvala jen jedna blogerka přidejte se taky o nic těžkého nejde více tady.

jestli máte nějaké dotazy ptejte se :)


Píšeme společný příběh přidej se i ty.

2. května 2011 v 20:09 | Lucjik
Ahojky,koukala jsem a zatím se ozvala jen jedna blogerka přidejte se taky o nic těžkého nejde více tady.

jestli máte nějaké dotazy ptejte se :)

Přijali mě!

2. května 2011 v 19:49 | Lucjik
Ahojte jsem tu dneska jenom na skok,měla jsem hodně úkolů a za chvíli bude superstar...tak jsi du ještě číst harryho P. Dneska jsem jela na tu střední a řekli mi že jsem přijatá (na zdrávku)!!!
Tak jsem šťastná budu tam s kámoškama který znám ze základky ;).Tak se mějte a prosím zapojte se někdo do tvoření našeho příběhu o upírech.Tak pa vaše Lůca...

Malá slohovka o přijímacích zk.

29. dubna 2011 v 17:00 | Bonnie
Tak ,tak ani nevěříte jak!
...Ani nevěříte, jak jsem se strašně bála!Čekala jsem pár dní,ale stejně mi to přišlo,jako věčnost!
Přijímací zkoušky.První den.26.4.2011.Tento den byl pro mě velice důležitý.Na tento okamžik jsem se připravovala tři měsíce.
Přišlo to už minulý rok kdy nám říkali učitelé,aby jsme se sebou začali něco dělat!Čekali nás totiž přijímačky.Tuto upomínku jsme nějak neřešili a pak to všechno začalo.
Přemýšlet o tom čím vlastně budeme v životě,jakou osobností?
Co naše povolání?
Přišel den ,kdy nám rozdali přihlášky a do pár dnů jsme se měli najisto rozhodnout ,kam vlastně chceme jít.Jakou cestou?
Já už jsem to věděla nějaký ten pátek dopředu,ale 100 procentně jsem se na výběr školy soustředila až v devítce.
Když jsme byli malý,každý jsme chtěli být někým.Kluci například popeláři,automechanici,policisté či hasiči.Holky třeba zpěvačkou,tanečnicí,modelkou nebo sestřičkou.Od té doby jsme vyrostli!Mnoho věcí se změnilo a s tím i naše představa o životě a učení.
Po našem výběru školy jsme přihlášky odeslali.Čekala na nás ,ale ještě jedna věc.Kterou z cest si vybereme?
Přijímačky se konali od 26.4. do 28.4. myslím (myslet neznamená vědět!) na všech středních školách pro maturitní obory!
Všechny tři dny si pamatuji do puntíku a to né proto že to bylo ještě včera,kdy se přijímačky dělali ,ale proto že jdem svou vlastní cestou a jednou z nejmenších životních zkušeností.
Pokud se nám zkoušky povedli je prostě jasné ,že patříme tam,kam nás vemou je to prostě tak jak to má být...říkejme tomu OSUD!

PS:ještě teď čekám na poslední výsledek,jinak jsem už přijatá na jednu ze škol :).

Přijímací zkoušky -Ma,Čj,OSP!!!!

28. dubna 2011 v 19:39 | Bonnie
Tak jak už asi víte od 26 do dneška 28.4 probíhali na středních školách přijímací zkoušky.
Já jsem je dělala taky a to dvakrát jednou na zdrávku podruhý na obchodku..Jsem spokojená s tím kam jsem si poslala přihlášky :) první přijímačky byly podle mě ty lehčí ,ale tak jak pro koho že:D.Podle mě byla matematika ta nejtežší a čeština nejlehčí a všeobecný tak nějak napůl :) zítra bych se měla dozvědět výsledky těchto zkoušek tak snad se dostanu aspoň na jednu tu školu.Je mi celkem jedno kam, hlavně někam!Tak doufam ze se to povedlo i vám :) hodně štěstí všem!!!

BONUS:
 
 

Reklama